Organización. Organigrama - CURSO 2017-2018 Colegio Nuestra Señora del Carmen Indautxu

Organización. Organigrama - CURSO 2017-2018

Órganos unipersonales / Norbakarreko organoak

Directora general / Zuzendari nagusia Toñi de Nicolás
Directora Pedagógica de ESO y Bachiller/ DBH eta Batxilergoko Zuzendari Pedagogikoa Inmaculada Lorda
Directora Pedagógica de Infantil y Primaria / Haur eta Lehen Hezkuntzako Zuzendari Pedagogikoa Inmaculada Arce
Coordinadora de ESO y Bachiller / DBH eta Batxilergoko Koordinatzailea Ana Unzurrunzaga
Coordinador de Educación Primaria / Lehen Hezkuntzako Koordinatzailea Joseba Mardaras
Coordinadora de Educación Infantil / Haur Hezkuntzako Koordinatzailea Naiara Armenteros
Coordinadora de Pastoral Silvia Albarrán
Coordinadora de Gestión de Calidad / Erabateko kalitatearenGestiorako koordinatzailea Toñi de Nicolás
Orientador / Orientatzailea Federico  Pérez
Consultora / Kontsultorea Diana Martínez

 

Claustro de profesores / Irakasle klaustroa

Profesores tutores / Tutoreak diren irakasleak:

Educación infantil / Haur Hezkuntza:

Aula de 2 años A – Bi urte A Ana Begoña Sáez de Lafuente
Aula de 2 años B – Bi urte B Anabel Sánchez
1ºA (3 años) - 1. A (3 urte) Lucía Gutiérrez
1ºB (3 años) - 1. B (3 urte) Irantzu Ortega
2ºA (4 años) - 2. A (4 urte) Iratxe Losas
2ºB (4 años) - 2. B (4 urte) Blanca Abad
3ºA (5 años) - 3. A (5 urte) Begoña Maruri
3ºB (5 años) - 3. B (5 urte) Lourdes Martínez

Educación Primaria / Lehen Hezkuntza

1ºA / 1.A Noemí Granda
1ºB / 1.B Teresa Pérez
2ºA / 2.A Patricia Mangas
2ºB / 2.B Elbire Salicio
3ºA / 3.A José Mari Gómez
3ºB / 3.B Joseba Mardaras
4ºA / 4.A Jon Dañobeitia
4ºB / 4.B Begoña del Río
5ºA / 5.A Aroa Barandika
5ºB / 5.B Mario Maestro
6ºA / 6.A Mikel Ruiz
6ºB / 6.B Silvia Albarrán

Educación Secundaria Obligatoria (ESO)/DBH Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza

1ºA / 1.A Borja González
1ºB / 1.B Eva Mayoral
2ºA / 2.A Arantza Santos
2ºB / 2.B Leire Artiñano
3ºA / 3.A

Idoia Guerricabeitia

3ºB / 3.B Javier Buces
4ºA / 4.A Xabier Landa
4ºB / 4.B

Lolo Lasterra

Bachiller /Batxilergoa

1ºA / 1.A Jon Álvarez
1ºB / 1.B María Díez
2ºA / 2.A Elvira Salaverri
2ºB / 2.B Ana Carmen Echeverría

 

Profesores no tutores / Tutoreak ez diren irakasleak:

Iraire Alboniga                 Irati Ibarrondo
Concha Álvarez H. Mari Jose Laña
Elena Anzuela Inmaculada Lorda
Inmaculada Arce Diana Martínez
Naiara Armenteros Fede Pérez
Julita Bordas Begoña Roces
Iratxe Calleja Amara Sainz
Isabel Carrascal Begoña Simón
Amparo de Bran José Ramón Tejedor
Toñi de Nicolás Alex Torrado
Sonia Fernández Ana Unzurrunzaga

 

T.E.I. / H.H.T.- Estíbaliz Godoy  
Auxiliares / Laguntzaileak - Erika Cotano e Irantzu Gil  

 

Personal de Administración y servicios / Administrazioko eta zerbitzuetako langileak:

Secretaria / Idazkaria

Almudena Ugarte

Administradora / Administratzailea Nieves Martín
Recepcionistas / Harreragileak Iratxe Urresola
Cristina Ajuria

Mantenimiento del Edificio/ Eraikinaren Mantenimendua

Merche Vallejo

Oscar Ortega

Mantenimiento Informático / Informatika Mantenimendua

Aitor Bergara 

Consejo Escolar / Eskola Kontseilua:

Presidenta /Presidentea

Inmaculada Arce

Representantes de la Entidad Titular/ Titular Erakundearen Ordezkariak

Toñi de Nicolás
H. Mari Jose Laña
H. Arritxu Lisbona 

Representantes de los padres de alumnos / Ikasleen Gurasoen Ordezkariak

Susana Cuevas
Iratxe Gallo
Frank Thäsler
Luis Ortiz                             

 

Representantes de los profesores / Irakasleen ordezkariak

Begoña del Río
Eva Mayoral
Inmaculada Lorda
Iratxe Losas

 

Representantes de los alumnos / Ikasleen Ordezkaria

Lucía Mujika

Iñigo Vadillo

Representantes Personal no Docente / Irakasle ez direnen ordezkaria Cristina Ajuria
Representante del Ayuntamiento / Udaletxearen ordezkaria Ander Santamaría
  • BIDARI GAZTEAK
  • GORBEIA - 4.MAILA
  • UN PASEO POR LA CIENCIA
  • GAU BAT OPERAN